Web Analytics

Liberta Spahiu tregon sa para i ka, ‘shokon’ ndjekësit

Botuar nga: InfoKosova

Figura e njohur e ekranit në Kosovë, producentja e “Prive”-së, Liberta Spahiu, ka bërë të qartë se nuk ka frikë të ndajë detaje të jetës së saj private me ndjekësit e saj në rrjetin social TikTok.

Liberta, e cila është e njohur për humorin dhe transparencën e saj, ka filluar të publikojë video të ndryshme në këtë platformë.

Por, një video e veçantë ka ngritur shumë debat dhe kuriozitet në mesin e ndjekësve të saj.

Në këtë video, ajo futet në një skenë komike dhe tregon për sasinë e parave që posedon.

Interpretimi i saj i kësaj situate ka shkaktuar reagime të ndryshme, duke shokuar disa ndjekës të saj dhe duke sjellë grimca të sinqerta qeshjeje tek të tjerët.

Shiko videon:

Të FUNDIT