Web Analytics
E diel, 16 Qershor, 2024
25.7 C
Pristina

Tag: Liberta Spahiu

Liberta Spahiu tregon sa para i ka, ‘shokon’ ndjekësit

Figura e njohur e ekranit në Kosovë, producentja e "Prive"-së, Liberta Spahiu, ka bërë të qartë se nuk ka...

Ish të dashurit e moderatores Liberta Spahiu mbeten me pasoja? Ajo befason me përgjigjen!

Liberta Spahiu ka zbuluar shumëçka në intervistën me plot 25 pyetje të rezervuara për të. Moderatorja e cila tashmë do...

Getinjo bën komentin e papritur për trupin e moderatores Liberta Spahiu

Liberta Spahiu ndau disa fotografi nga një pishinë e mbyllur. Nuk mungoi komenti i Getinjos: “kylie jenner Kqyre trupi origjinal...

“Akuzë e rëndë, mos flisni me muhabete të frizerkave“, kapen keq Monika dhe Liberta

Ish banorja e Big Brother VIP Kosova, Monika Salihu, ka marrë vëmendje me një deklaratë të saj, teksa iu...

Nuk do besoni si dukej Liberta Spahiu para famës (Foto)

Liberta Spahiu eshte nje nga moderatoret me te njohura, ajo është mjaftë aktive në rrjete sociale. Ajo poston foto duke...

Liberta thotë se këto dy personazhe po rikthehen në BBVK

Liberta Spahiu kohë pas kohe ngacmon ndjekësit e saj me indikacione rreth “Big Brother VIP Kosova”, edicionit që po...