Web Analytics

Liberta thotë se këto dy personazhe po rikthehen në BBVK

Botuar nga: InfoKosova

Liberta Spahiu kohë pas kohe ngacmon ndjekësit e saj me indikacione rreth “Big Brother VIP Kosova”, edicionit që po vjen.

Sot, në faqen e saj në Instagram, drejtoresha e kastingut në “BBVK”, ka postuar Mbresen dhe opinionistin e “Big Talk”, Nderim Neziri.

Për të dy ka pasur nga një koment dhe pyetje drejtuar ndjekësve.

Më këto foto dhe indikacione, Liberta ka zbuluar me ose pa dashje pak më shumë rreth protagonistëve të rinj në shoun me të ndjekur shqiptar.

Do të jenë banor, prezantues, apo opinionist, kjo mbetet për tu parë.

Shiko foton:

RRJETET SOCIALE

630,947FansaPëlqeje
27,992NdjekësitNdjek
993NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

Të FUNDIT