Web Analytics

Linda zbulon të fshehtat e produksionit të BBVK: Kam kërkuar vet të dal nga Big Brother Vip Kosova

Botuar nga: InfoKosova

Një deklaratë e papritur ka ardhur nga ish-banorja e edicionit të dytë të ‘Big Brother VIP Kosova’, Linda Halimi.

Linda ka befasuar teksa është shprehur se ka kërkuar vet largimin nga shtëpia, duke thënë se nuk është larguar nga votimi i publikut.

Në një live në rrjetin social TikTok, Linda ka shpjeguar se vendimi për t’u larguar nga reality show ka qenë i saj vetëm dhe se ka pasur arsye personale për këtë zgjedhje.

“Nuk mund të thuash se publiku më ka detyruar të largohem, pasi vendimi ishte plotësisht im,” tha Linda, duke e bërë të qartë se kjo ishte zgjedhje e këngëtares për të dalë.

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT