Web Analytics
E diel, 23 Qershor, 2024
23.7 C
Pristina

Tag: Linda Halimi

Festoi ditëlindjen, nuk do besoni sa vite mbushi Linda Halimi

Këngëtarja Linda Halimi festoi ditëlindjen para dy dite. Nëpërmjet një postimi në llogarinë e saj në Instagram, ajo tregon se...

Habit Blero, bën deklaratën e papritur për Linda Halimin

Akuza e Linda Halimit sa ishte në Big Brother, se Blero para disa viteve kishte tentuar ta ngacmonte duke...

Linda i ‘çmend’ meshkujt, eskpozon trupin me foto në bikine nga plazhi

Është një nga këngëtaret me të përfolura të momentit. Behet fjale per Linda Halimin e cila mori vemendje te madhe...

Linda Halimi e punoi një rreng dhe të gjithë ranë pre e grackës së saj

Këngëtarja, Lindita Halimi me anë të një postimi në rrjetet sociale, ka rrëmbyer vëmendjen e ndjekësve. Lindita na shfaqet...

Edona ‘godet’ keq Lindën, tregon se çfarë video të saj pa në faqen për të rritur

Si finaliste e edicionit të dytë të Big Brother VIP, Edona i tha të gjitha sa i përket raporteve...

Linda zbulon të fshehtat e produksionit të BBVK: Kam kërkuar vet të dal nga Big Brother Vip Kosova

Një deklaratë e papritur ka ardhur nga ish-banorja e edicionit të dytë të ‘Big Brother VIP Kosova’, Linda Halimi. Linda...

Linda Halimi e merrë vendimin e rëndësishëm për jetën e saj disa ditë pasi doli nga Big Brother Vip Kosova

Linda Halimi është këngëtarja e njohur e cila bëri bujë të madhe si banore e Big Brother Vip Kosova. Ajo...

Linda e bën të papriturën, tregon sekretin e Bucit dhe Santianes

Linda Halimi e plasi bombën e radhës, me të cilat njihet. E pyetur se cili është një sekret i banorëve...

Reagon Linda pasi u eleminua nga Big Brother Vip Kosova

E eleminuara nga publiku natën e mbrëmshme në Prime ishte këngëtarja Linda Halimi. Ajo kur shkoi në studio tha se...

Linda Halimi shpërthen në lot në studio, Alaudini mundohet ta ngushëlloj

Menjëherë pas eliminimit të saj nga Big Brother VIP Kosova, Linda ka pasur tërë vëmendjen, porsa ka arritur në...

Linda hap kutin e fatit, a e kishte biletën e kthimit për t’u kthyer përsëri në shtëpi?

Lindita Halimi mbreme ishte konkurrentja e fundit që ka dalë nga Big Brother VIP Kosova 2 pas nominimit që...

Kjo është banorja që u eleminua mbrëmë përfundimisht nga shtëpia e Big Brother Vip Kosova

Mbreme ishte nje Prime mjaft interesant. Publiku ka vendosur që konkurrentja që menjëherë duhet ta ndalojë garën për çmimin e...