Web Analytics
E diel, 26 Maj, 2024
18.7 C
Pristina

Loredana nënë e papërgjegjshme? I realizon vajzës të njëjtat tatuazhe si të vetat?

Loredana është shumë aktive në rrjete sociale.

Ajo ka postuar një foto me dorën e saj dhe të vajzës Hanës në dorën e të voglës shihet një tatuazh i njëjtë me mamin Loredanën.

Duket se edhe Hana ka dëshira të njëjta me prindërit e saj.

Por, a është ky një tatuazh i vërtet apo i vizatuar me stilolaps nuk e dimë.

Gjithsesi, si do e komentonit ju këtë gjest?/Kosovarja/

Shiko foton:

Të fundit