Web Analytics

Luizi dhe Kiara mbërrijnë në festë, gjithë vëmendja tek ata të dy (Video)

Botuar nga: InfoKosova

Luiz Ejlli dhe Kiara kanë qenë emrat më të përfolur në shoë biz katër muajt e fundit, që kur ata u bën pjesë e Big Brother Vip Albania.

Dashuria e tyre u bë si një telenovelë me zënka e dashuri, ku mbrëmë u kurorëzua edhe me martesë.

Sot, cifti kanë bërë daljen e parë bashkë pas martese ku kanë mbërritur në festen e Aftër Party të organizuar nga Big Brother Vip Albania.

Ata shihen krah njëri tjetrit ndërsa duken shumë bukur por edhe mjaft të lumtur./InfoKosova/ Shiko videon:

Artikull i sponsorizuar

RRJETET SOCIALE

1,022,753FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
404AbonentëAbonohu

Të FUNDIT