Web Analytics

Luizi dhe Kiara nuk po i ndahen jetës luksoze, ja ku po qëndrojn ata

Çifti i njohur pas daljes nga shtëpia e famshme e “Big Brother VIP Albnia” po e shijojnë jetën jashtë.

Krahas, angazhimeve të shumta të Luiz Ejllit në mbrëmje muzikore, ai po gjen kohë për të kaluar momente të bukura edhe me të fejuarën e tij, Kiara Titon.

Së fundi, çifti ka zgjedhur të kalojë disa ditë në nje hotel mjaft luksoz ne Shqiperi.

Më sa duket, Kiara dhe Luizi pas festës së “Big Brother”, nuk duan t’i ndahen hotelit e me ç’rast ata janë parë duke darkuar në ambientet e hotelit, ku po qëndrojnë për të shijuar disa momente qetësie dhe relaksi me njëri-tjetrin.

Pamjen super luksoze  ku po qëndrojnë Luizi dhe Kiara mund t’i shihni më poshtë./kosovarja

Shiko foton:

Nga rubrika