Web Analytics

Luizi dhe Kiara tregojnë detajet se çfarë do të bëjnë pasi u martuan

Luizi dhe Kiara kanë dhënë intervistën e tyre të parë pas shpalljes së Luizit fitues.

Pas fitores ata kane dhene nje intervuste te shkurter per Top Albania Radio ku Luizi ka qene shume i lumtur edhe per martesen por sigurisht edhe per fitoren.

Ai e ka cilesuar larte si gjithmone Kiaren duke thene se e ka partneren me te bukur ne bote, gje qe eshte pelqyer gjithmone nga pubiku qe pavaresisht te gjithave nuk ia leshoi doren asnjehere.

Luizi dhe Kiara treguan gjerat e para qe do te bajne pas fitores dhe marteses ndersa Luizi tha se do te shkojne ne shtepi e ta jetojne dashurine e tyre pa kamere kur se Kiara tha se se pari do te qetesohen.

Ndryshe, sot Luizi ashtu sic e ka permendur brenda shtepise se Big Brother Vip Albania, eshte zgjuar heret dhe ka shkuar ne Shkoder per ti takuar te gjith miqte, familjaret dhe fansat qe e mbeshteten.

Nga rubrika