Web Analytics
E premte, 21 Qershor, 2024
21.2 C
Pristina

Luizi do të ‘tranohet’ nga xhelozia, Kiara i kalon limitet me shokun e saj (Video)

Niko Komani dhe Kiara janë miq tash e sa kohë, këtë e kanë shprehur edhe publikisht duke mbështetur njëri tjetrin në situata të ndryshme.

Dyshja në fjalë janë duke kaluar ditën bashkë, dhe këtë e treguan me një video në TikTok.

Videoja u bë virale nga ndjekësit pak minuta pas publikimit, por a do të bëhet Luizi xheloz pas shprehjeve të përdorura në këtë video.

Kjo mbetet të zbulohet në të ardhmën./Kosovarja/

Shiko videon:

Nga rubrika