Web Analytics

Luizi e “djeg” me striptisten për festën e beqarisë (Video +18)

Botuar nga: InfoKosova

Luiz Ejlli mesa duket nuk po shijon vetëm ditët e fundit në shtëpinë e Big brother, por edhe ditët e fundit të beqarisë, pasi siç e dini këtë të shtunë ai do të martohet me Kiarën.

Por para se t’i japë fund përfundimisht beqarisë, Big Brother i ka bërë një suprizë në festën e beqarisë, duke i futur në shtëpi disa nga striptistet e një prej clubeve më të njohura të Tiranës.

Siç shihet edhe në video Luizi është “shkrirë’ i gjithi gjatë kërcimeve seksi dhe sensuale të striptisteve.

Shiko videon:

Artikull i sponsorizuar

RRJETET SOCIALE

1,163,179FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
405AbonentëAbonohu

Të FUNDIT