Web Analytics
E shtunë, 3 Qershor, 2023

Luizi lë Tiranën dhe shkon direkt në Shkodër, zbulohet arsyeja

Ashtu sic e ka permendur shpesh sa ishte pjese e Big Brother Vip Albania, Luizi ka shkuar sot në Shkodër në orët e para të mëngjesit

Thuhet se fituesi i BBV është shoqëruar edhe nga Kiara, mirepo ne foto e video Kiara nuk shihet askund pasi shihet vetem Luizi i vetem.

Fansat kanë publikuar një moment kur Luizi shihet me makinë në qytetin e tij teksa nuk kanë munguar edhe fotot me fansat.

Bëhet e ditur se Luizi është nisur menjëherë për në Shkodër për të takuar nënën e tij, e cila nuk ishte e pranishme në dasmë.

Të FUNDIT

Rrjetet Sociale

630,884FansaPëlqeje
28,141NdjekësitNdjek
999NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu