Web Analytics

Luizi në Kosovë, kaq kushtojnë biletat për koncertet e tij

Botuar nga: InfoKosova

Fituesi i Big Brother VIP Albania, Luiz Ejlli, do të jetë më 13 dhe 14 maj në Kosovë.

Ai do të performojë në Gjakovë, një natë me djemtë e Threedots, ndërsa natën tjetër me Noizy-in.

Biletat për koncertet e tij kushtojnë 20 euro për femrat dhe 30 euro për meshkuj.

Kujtojmë që pas daljes nga BBVA si fitues i edicionit të dytë, Luizi po fiton rreth 10 mijë euro për një koncert.

Ai ka arritur fame te jashtezakonshme te cilen vetem po e perforcon pas fitores se Big Brother Vip Albania.

Shiko foton:

Të FUNDIT