Web Analytics

Luizi zbulon se u kthye vonë në shtëpi dhe Kiara i’a bëri të papriturën

Botuar nga: InfoKosova

Luiz Ejlli dhe Kiara Tito janë padyshim një nga ciftet më të dashura në show biz.

Së fundmi ata morën vëmendje me baby shoëer që organizuan për bebin e tyre që së shpejti do vij në jetë.

Luizi ka publikuar një video në InstaStory ku shihet i mzëritur me zarf të zi në dorë derisa shkruan:

‘U ktheva vonë në shtëpi, dhe kështu me priti Kiara Tito.’/InfoKosova/

Shiko videon:

Të FUNDIT