Web Analytics

Lumbardhi me këtë ish banore hedhin valle në mes të Tiranes, do t’çmendet Kaderi

Botuar nga: InfoKosova

Shqipe Hysenaj dhe Lumbardh Salihu, konkurrentët e “Big Brother VIP Kosova 2”, janë takuar në Tiranë.

Dyshja, ndonëse nuk kanë qenë shumë të afërt gjatë qëndrimit të tyre në shtëpi, duket se kanë vijuar miqësinë pas përfundimit të “reality-show”.

Ata janë takuar në Tiranë, ku nuk kanë hezituar as të vallëzojnë valle tradicionale shqiptare.

Shiko videon:

Të FUNDIT