Web Analytics

Marigona në pritje të ëmbël, ajo dhe Robini po bëhen prindër për herë të dytë

Botuar nga: InfoKosova

Çifti njohur Robin Krasniqi dhe Marigona Krasniqi po bëhen prindër për herë të dytë.

Çifti kanë vendosur se Maysonit ti bëjnë një vëlla apo motër.

Ani pse Marigona nuk ka publikuar detaje në lidhje me këtë por Prive ka treguar se burimet pran saj konfirmojnë se modelja është në pritje të ëmbël për herë të dytë.

Kujtojmë se Marigona dhe Robini po i shijojnë ditët në krahët e njëri tjetrit./Kosovarja/

Të FUNDIT