Web Analytics
E diel, 16 Qershor, 2024
25.7 C
Pristina

Tag: Marigona Krasniqi

Marigona në pritje të ëmbël, ajo dhe Robini po bëhen prindër për herë të dytë

Çifti njohur Robin Krasniqi dhe Marigona Krasniqi po bëhen prindër për herë të dytë. Çifti kanë vendosur se Maysonit ti...

Marigona sjell pamje të ëlmba me Robinin e djalin nga shtëpia luksoze e tyre

Marigona Krasniqi dhe Robin Krasniqi para disa muajsh janë bërë prindër të një djali. Këtë periudhë çifti po e shijon...

Nusja e Robin Krasniqit shfaqet e mbuluar në kristale kokë e këmbë!

Marigona Krasniqi është shumë aktive në rrjete sociale me postime të shumta. Ajo ndau disa fotografi ku shihet e mbuluar...

Në këtë gjendje shfaqet gruaja modele e Robin Krasniqit

Modelja Marigona Krasniqi ka kohë që nuk është parë askund. Dikur shumë e pranishme në fushata publicitare, kohët e fundit...

Eshtë më e vjetër por Mimoza Mustafa po ia merr punën Marigona Krasniqit?!

Mimoza Mustafën jemi mësuar ta shohim në industrinë e muzikës që shumë vite. Por së fundmi ajo duket se po...

‘Nuk u intereson’, në këtë gjendje e publikojnë djalin e tyre Robini e Marigona

Robin Krasniqi dhe Marigona Krasniqi vitin e kaluar u bënë prindër të një djali. Dyshja shpesh sjellin foto familjare pranë...

Marigona Krasniqi një nënë e kujdeshme, kaq bukur e ka veshur djalin

Modelja Marigona Krasniqi u bë nënë për herë të pare vitin e kaluar. Edhe pse një kohë të gjatë ajo...

Nuk do besoni si dukej Marigona Krasniqi kur ishtë brune (Foto)

Marigona Krasniqi është njëra nga modelet më të njohura shqiptare. Ajo mori vëmendjen e publikut edhe pas amrteses me boksierin...

Marigona sjell foton me djalin, kaq shumë i ka ngjarë

Marigona dhe Robin Krasniqi janë bërë prindër vitin e kaluar, kur Marigona solli në jetë djalin. Para disa dite ata...

Marigona kombinohet në veshje me djalin, ja si po duken

Modelja Marigona Krasniqi u bë nënë për herë të parë vitin e kaluar. Para pak dite ajo dhe Robini i...

Dalin pamje të reja nga ditëlindja ‘madhështore’ e djalit të Rubinit e Marigones

Marigona dhe Robini përjetuan ndjenjën e prindërimit plot një vit. Djali i tyre Maysoni mbushi plotë një vit jetë dy...