Web Analytics

‘Nuk u intereson’, në këtë gjendje e publikojnë djalin e tyre Robini e Marigona

Robin Krasniqi dhe Marigona Krasniqi vitin e kaluar u bënë prindër të një djali.

Dyshja shpesh sjellin foto familjare pranë djalit të tyre por një e fundit mori vemendjen.

Ata kanë publikuar një fotografi ku djali shihet duke qarë.

Megjithatë edhe foto të tilla mbeten të lezetshme kur i shohim pas disa kohëve./InfoKosova/

Shiko foton:

Nga rubrika