Web Analytics

Dalin pamje të reja nga ditëlindja ‘madhështore’ e djalit të Rubinit e Marigones

Nga: InfoKosova

Marigona dhe Robini përjetuan ndjenjën e prindërimit plot një vit.

Djali i tyre Maysoni mbushi plotë një vit jetë dy dite me pare.

Një festë e organizuar me miq e familjarë nuk mungoi në familjen Kraniqi.

Marigona ndau disa fotografi nga festa, ku shihet se u argëtuan shumë./Kosovarja/

Shiko fotot:

RRJETET SOCIALE

630,503FansaPëlqeje
28,010NdjekësitNdjek
992NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

Të FUNDIT