Web Analytics
E diel, 16 Qershor, 2024
28 C
Pristina

Dalin pamje të reja nga ditëlindja ‘madhështore’ e djalit të Rubinit e Marigones

Marigona dhe Robini përjetuan ndjenjën e prindërimit plot një vit.

Djali i tyre Maysoni mbushi plotë një vit jetë dy dite me pare.

Një festë e organizuar me miq e familjarë nuk mungoi në familjen Kraniqi.

Marigona ndau disa fotografi nga festa, ku shihet se u argëtuan shumë./Kosovarja/

Shiko fotot:

Nga rubrika