Web Analytics
E shtunë, 15 Qershor, 2024
18 C
Pristina

Tag: Rubin Krasniqi

Dalin pamje të reja nga ditëlindja ‘madhështore’ e djalit të Rubinit e Marigones

Marigona dhe Robini përjetuan ndjenjën e prindërimit plot një vit. Djali i tyre Maysoni mbushi plotë një vit jetë dy...