Web Analytics

Marigona sjell pamje të ëlmba me Robinin e djalin nga shtëpia luksoze e tyre

Marigona Krasniqi dhe Robin Krasniqi para disa muajsh janë bërë prindër të një djali.

Këtë periudhë çifti po e shijon mjaftë shumë ku shfaqen çdo herë pranë të birit.

Marigona është prezente në mediat sociale andaj disa orë me parë kishte publikuar një video në shtëpinë e saj luksoze.

Ku shihen ajo, Robini dhe i vogli i tyre, e nga ky moment i bukur kanë reflektuar vetëm pozitivitet edhe tek ndjekësit ku nuk ndaluan me komente./Kosovarja/

Shiko foton:

Nga rubrika