Web Analytics

Marigona kombinohet në veshje me djalin, ja si po duken

Nga: InfoKosova

Modelja Marigona Krasniqi u bë nënë për herë të parë vitin e kaluar.

Para pak dite ajo dhe Robini i festuan djalit të tyre Mayson ditëlindjen e parë.

Së fundmi Marigona ka publikuar një foto me djalin në krahë derisa marrin vëmendje me veshjen.

Ajo ka vendosur që të kombinohet me djalin duke veshur ngjyrë të bardhë dhe po duken shumë bukur./InfoKosova/

Shiko foton:

RRJETET SOCIALE

630,503FansaPëlqeje
28,010NdjekësitNdjek
992NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

Të FUNDIT