Web Analytics

Martohet ish i dashuri i Adriana Matoshit – Keith, kjo është nusja bukuroshe

Futbollisti afrikano-belg, Keith Groeneveld, ka qenë një person i vëmendshëm në media shqiptare për një kohë të gjatë.

Kjo për shkak të lidhjes së tij me aktoren dhe deputeten e Kuvendit të Kosovës, Adriana Matoshi.

Muaj më parë, Keith zbuloi se kishte gjetur dashurinë e tij të re.

Dje, ai ka bërë një hap tjetër në jetën e tij duke e kurorëzuar dashurinë me martesë.

Ai publikoi disa fotografi nga mbrëmja e djeshme, ku shfaqet i lumtur bashkë me nusen e tij të re.

Shiko fotot:

Nga rubrika