Web Analytics
E premte, 21 Qershor, 2024
21.2 C
Pristina

Tag: Adriana Matoshi

Martohet ish i dashuri i Adriana Matoshit – Keith, kjo është nusja bukuroshe

Futbollisti afrikano-belg, Keith Groeneveld, ka qenë një person i vëmendshëm në media shqiptare për një kohë të gjatë. Kjo për...

Nuk do besoni si duket Adriana Matoshi pa pikë grimi

Aktorja e njohur kosovare Adriana Matoshi po tregon guximin e saj në një postim të fundit. Edhe pse shumë personalitete...

E papritur! Deputetja e Kuvendit të Kosovës, i jep mbështetje Meritonit të BBVA!

Deputetja e Kuvendit të Kosovës, Adriana Matoshi ka postuar një foto në Instastory. Foto kjo që tregon haptaz përkrahjen e...

E shpallën të vdekur, reagon ashpër Adriana Matoshi

Aktorja dhe deputetja e Kuvendit të Kosovës nga radhët e Vetëvendosjes, Adriana Matoshi ka bërë një reagim në rrjetet...

Nënë e bijë me veshje të hapur, Adriana Matoshi publikon foto krahas vajzës së madhe

Adriana Matoshi është një nga artistet më të komentuara në rrjet. Përpos jetes profesionale me art dhe politikë, ajo komentohet...

Vetëm pak ditë pasi mposhti sëmundjen, Adriana Matoshi merr një vendim shumë të rëndësishëm

Deputetja dhe aktorja e njohur kosovare, Adriana Matoshi është një ndër personazhet më të dashura për publikun. Ajo eshte shume...

Adriana publikon foto në krahët e katër fëmijëve të saj, pak ditë pasi mposhti tumorin për herë të tretë

Deputetja e Kuvendit të Kosovës dhe aktorja e njohur Adriana Matoshi para disa ditë njoftoi se ishte rikthyer tumori...

Pasi për herë të tretë e mposhti sëmundjen, Adrianës i dhurojnë një tortë qesharake

Deputetja dhe aktorja e njohur kosovare, Adriana Matoshi është një ndër personazhet më të dashura për publikun. Ajo është shumë...

‘Shëndeti m’tradhtoj prapë’, Adriana Matoshi njofton se po përballet me një sëmundje të re

Deputetja e Kuvendit të Kosovës dhe aktorja nga Gjilani, Adriana Matoshi, ka bërë një njoftim për ndjekësit dhe miqtë...

E shpallën të vdekur, reagon Adriana Matoshi

Politikania e njohur nga Kosova, Adriana Matoshi është shokuar nga një lajm në një portal, ku kishin vendosur një...

Adriana Matoshi habiti tifozët në stadium, shfaqet me veshje të pazakontë

Mbreme eshte zvvilluar ndeshja mes Shqipërisë dhe Ishujve Faroe në ‘Air Albania’. Të pranishme në stadium janë edhe dy aktoret...

Adriana Matoshi kaloi natën në shtrat me këtë fytyrë të njohur publike

Adriana Matoshi e ka shprehur dashurinë për miken e saj të ngushtë Arjona Demiri, çdoherë në çdo mundësi. Mikeshat dje...