Web Analytics

Nënë e katër fëmijëve, deputetja Adriana Matoshi befason më format trupore në bikini!

Adriana Matoshi, deputete dhe aktore, po shfaqet me një formë trupore të shkëlqyer në fotografitë e fundit të publikuara në rrjetin social Instagram.

Edhe pse nene e  katër fëmijëve, ajo vazhdon të mbajë një pamje tërheqëse dhe të kujdesur.

Ajo ka mahnitur te gjithe me foton qe publikoi ne bikine.

Trupi i saj duket si te ishte modele 20 vjecare.

Shiko foton:

Nga rubrika