Web Analytics

Nënë e bijë me veshje të hapur, Adriana Matoshi publikon foto krahas vajzës së madhe

Botuar nga: InfoKosova

Adriana Matoshi është një nga artistet më të komentuara në rrjet.

Përpos jetes profesionale me art dhe politikë, ajo komentohet edhe për jetën private.

Së fundmi ajo mori vëmendje me një foto që publikoi krahas vajzës së saj të madhe Kaonës.

Nënë e bijë duken mahnitëse, derisa marrin vëmendje edhe me format trupore./InfoKosova/

Shiko foton:

Të FUNDIT