Web Analytics

Mbrëmë, Malsorja e Shontani më të ndjekur se finalja e Big Brotherit të Shqipërisë

Botuar nga: InfoKosova

Malsorja dhe Shontani më të ndjekur se finalja e “Big Brother VIP Albania” mbreme.

Impakti që ka Tik-Toku është i jashtëzakonshëm.

Madje, këtë impakt duket se nuk e zbeh as shou më i ndjekur shqiptar, “BBVA”.

Mbreme, Malësorja dhe Shontani paten ndjekës live pafund, madje dukshëm më shumë se herat e tjera.

Gjërat po ndryshojnë, apo?

Artikull i sponsorizuar

RRJETET SOCIALE

1,028,066FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
404AbonentëAbonohu

Të FUNDIT