Web Analytics

‘Mbulohet’ Rita Ora, befason me stilin e saj

Botuar nga: InfoKosova

Këngëtarja kosovare me famë botërore Rita Ora, ka marrë pjesë në prezantimin e Margot Robbir në “Sidnei”.

Aty u shfaq e kuruar në çdo detaj, transmeton Indeksonline.

Vëmendje mori veshja e saj ku ishte veshur me një fustan të bardhë të shkurtë duke vënë në pah këmbët joshëse. Ndërsa në kokë kishte vendosur një kapele duke i mbuluar flokët.

Dukjen e bëri më elegante duke vendosur një gjerdan argjendi. Në dorë mbante një çantë ngjyrë të kuqe në formë katrore.

Si gjithmonë edhe kësaj radhe bukuroshja kosovare zgjodhi një ‘look’ të mrekullueshëm me grim të lehtë dhe buzëkuq ngjyrë rozë./Indeksonline/

Shiko foton:

Artikull i sponsorizuar

RRJETET SOCIALE

1,163,164FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
405AbonentëAbonohu

Të FUNDIT