Web Analytics
E martë, 28 Maj, 2024
16.9 C
Pristina

Megi Pojanit i ndodh edhe ky incident

Megi Pojani ka publikuar në instagram foto nga një incident i ndodhur.

Teksa ishte veshur me të bardhë dhe pastel, duket se asaj i është derdhur kafja në rroba, e për pasojë është bërë komplet pis.

Duket se Megi e ka marrë me sportivitet këtë situatë, teksa e ka ndarë edhe me ndjekësit në rrjete social.

“Megi duarthara”-shkruan ajo.

Shiko foton:

Screenshot

Të fundit