Web Analytics

Meri Shehu bën deklaratën e fortë: “Kam gjetur dashurinë e jetës time”

Ish-banorja e “Big Brother Vip Albania”, Meri Shehu vijon të jetë pjesë e emisionit “Top Arena”.

Me energjinë dhe karizmën, ajo ka arritur të fitojë zemrat e publikut.

Mbrëmjen e kaluar, ajo u shpreh gjatë emisionit se ka gjetur dashurinë e jetës, mirëpo kjo ishte vetëm një shaka e saja me Kostën.

Meri: Kam pasur një ditë që as unë s’do e mendoja që ishte kaq e mirë. Sot është hëna e re në gaforre. Mesa duket mua më kapi mirë.

Kosta: Kemi dhe lajm. Ta them unë lajmin?

Meri: Bëra shaka unë me Kostën. Më tha pse je kaq e gëzuar. I thashë që përfundimisht kam gjetur dashurinë e jetës time. Vetëm gallatë.

Nga rubrika