Web Analytics

Mesazhi surprizues nga ‘Dua Lipa’ për Romeo Veshajn në BBV

Botuar nga: InfoKosova

Mbrëmjen e sotme banorët janë surprizuar me disa mesazhe emocionuese nëpërmjet platformës “Big Love”.

Mirëpo nuk munguan as mesazhet qesharake— teksa një prej tyre ishte për aktorin Romeo Veshaj nga “Dua Lipa”.

“Romeo jemi me ty.

Nga Dua Lipa dhe shokët”, thuhej në mesazh, ndërsa banorët shpërthyen në të qeshura.

Shiko videon:

Të FUNDIT