Web Analytics

Mesazhi i papritur i Ermal Mamaqit për Heidin në “Big Love”

Botuar nga: InfoKosova

Ermal Mamaqi i ka dërguar një mesazh Heidit mbrëmjen e djeshme nëpërmjet platformës “Big Love”.

Në mesazhin nga aktori shkruhej: “Heidi o super girl nga Durrësi, ke theksin më të veçantë që na bën të qeshim më shumë se kolegët humoristë.

Duhet të na vish në ndonjë “show comedy” sepse e ke dhunti natyrale.

Romeo pate fat o dreq, jam me Heidin”.

Teksa ajo e falenderon Romeo e pyet Heidin nëse e njihte Ermalin dhe ajo tha se nuk e njihte.

Më pas Romeo i ka bërë një përmbledhje të shkurtër për aktorin partneres.

Ndërkohë u vu re edhe mimika e Julit që ndoshta priste të kishte ai një mesazh nga ish-miku i tij Ermal Mamaqi, por duket se miqësia e tyre ka marrë fund.

Shiko videon:

Të FUNDIT