Web Analytics
E diel, 16 Qershor, 2024
29.8 C
Pristina

Mimoza Kusari feston ditëlindjen, ja sa vite mbushi

Mimoza Kusari, deputetja nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje feston sot ditëlindjen.

Këtë e ka bërë të ditur vetë përmes një postimi që e ka publikuar në rrjetet sociale.

Kusari Lila ka publikuar një foto me krahë hapur dhe ka njoftuar se ka mbushur 48 vite jetë.

“Duke pritur 48-vjetorin me krahë hapur” shkruan ajo krahas fotos derisa mori urime të shumëta./InfoKosova/

Shiko foton:

Nga rubrika