Web Analytics

Mirdoni publikon foton e ëmbël krahas të dashures së tij

Botuar nga: InfoKosova

Mirdoni ishte banori I shtepise se BBVIP Kosova.

Ai preku gjysmёfinalen , por jo edhe finale.

Megjithatё ai do te mbahet ne mend pёr humorin e tij , I cili fitoji zemrat e publikut.

Vemendje gjithashtu mori edhe e dashura e tij Elmedina.

Ata po e shijojne bashke kohen e tyre dhe po duken mjafte te lumtur krahe njeri-tjetrit.

Shiko foton:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT