Web Analytics

Moderatorja e RTK-së ‘shndërrohet’ në arabe, kaq ndryshe duket

Botuar nga: InfoKosova

Brikena Beqiri, moderatoret e njohur në ekranet televizive, ka shkaktuar një valë komentesh dhe vëmendjeje të madhe në mediat sociale pasi ka ndarë një foto të saj në një veshje të stilit arab.

Brikena, e cila është pjesë e programit të mëngjesit në RTK, ka publikuar këtë foto në profilin e saj në rrjetet sociale, duke shkaktuar reagime të shumta nga ndjekësit e saj.

Veshja e saj e stilit arab ka bërë përshtypje, duke shkaktuar komente pozitive për stilin dhe pamjen e saj të jashtëzakonshme.

Vizatimi i trupit të saj, i përshtatur me këtë veshje, ka tërhequr vëmendjen dhe admirimin e shumë njerëzve.

Kjo shfaqje e Brikenës në një pamje të re dhe ndryshe nga zakoni i saj ka bërë që të diskutohet më tej në rrjetet sociale dhe të zgjojë interesin e publikut për stilit dhe kreativitetin e saj.

Shiko foton:

Të FUNDIT