Web Analytics

Momenti më i bukur në BBV? Ja si i përgjigjet Romeo pyetjes së Françeskës!

Botuar nga: InfoKosova

Mbrëmjen e kaluar, banorët e mbetur në shtëpinë më të famshme në Shqipëri, atë të “Big Brother VIP 3”, kanë vendosur që të shijojnë një darkë të qetë të ofruar nga Vëllai i Madh.

Banorët kanë zgjedhur që mbrëmjen të mos e kalojnë me debate të forta por të kujtojnë momentet më të bukura në shtëpi.

Ndërkohë që Franceska ka pyetur fillimisht Meritonin për momentin më të bukur në këtë shtëpi, ky i fundit nuk ka preferuar të përgjigjet dhe më pas ajo ka pyetur Romeon.

Banori ka zgjedhur që të përgjigjet kështu:

E gjithë pjesa e dasmës mua më ka pëlqyer shumë.

Edhe ajo pjesa para dasmës, të gjitha përgatitjet.

Jo e kam jetuar, por më është dukur vetja në Dhërmi, nuk më është dukur fare këtu.

Që nga momenti i ftesës aty, bisedat, përgatitjet, pastaj pritja në altar.

Vetëm po mendoja pse nuk janë prindërit.

Shiko videon:

Të FUNDIT