Web Analytics

Morena merrë surprizë si në përralla, është nga i dashuri i saj?

Botuar nga: InfoKosova

Modelja e njohur Morena Taraku ka ndarë një moment magjik në rrjetet sociale, duke shfaqur një ambient tërësisht të mbuluar me lule dhe petale trëndafilash.

Ky pamje e mrekullueshme është bërë shkak për spekulime dhe komente nga fansat dhe ndjekësit e saj.

Ajo vetë ka shkruar në postimin e saj: “A është kjo reale?”

Megjithëse nuk ka një zbulim të drejtpërdrejtë për origjinën e surprizës, dyshimet shkojnë drejt partnerit të saj.

Morena është shpeshherë në fokus të mediave, duke bërë që shumë të dyshojnë se ky ambient romantik mund të jetë krijuar nga ai.

Shiko videon:

Të FUNDIT