Web Analytics

Etiketim: Morena Taraku

Morena Taraku shpreh simpatinë për këtë banore të BBV-së

Arjola Demiri shumë shpesh merr përkrahje të jashtëzakonshme edhe nga fytyrat publike.Ajo bën për vete publikun dhe shumë personazhe publike për vete me rrëfimin...

Morena Taraku kërkon lirimin e Stresit: Zemra e tij meriton dashuri...

Reperi i njohur nga Shqipëria, Arkimed Lushaj ditën e djeshme (e shtunë) u arrestua gjatë protestës së Partisë Demokratike.Duke qenë se e ka bërë...

Morena bëhet për spital! Çfarë i ndodhi papritur këngëtares ?

Këngëtarja e njohur kosovare, Morena Taraku, është shtruar në spital.Këtë e ka bërë të ditur vet ajo përmes një postimi në Instastory.“Çfarë po ndodh,...

Morena Taraku hap këmbët dhe ‘tranon’ fansat

Morena Taraku njihet për fotot e saj atraktive.Ajo shfaqet gjithmonë e kuruar me rrobat më të shtrenjëta.Së fundmi ajo ka pozuar me këmbët hapur...

Morena Taraku ekspozon linjat atraktive në fustan super të shkurtër

Konsiderohet si një prej femrave më atraktive të ‘showbizz’-it dhe merr vëmendjen me secilën paraqitje që bën, Morena Taraku edhe së fundmi arriti të jetë...

Morena Taraku e kujton nënën e saj të ndjerë

Morena është njëra ndër artistet e cila nihet për raportin e ngushtë që ka pasur me nënën e saj të ndjerë.Aq shumë e ndjen...

Morena Taraku humb familjarin e ngushtë, prek me dedikimin ‘’Përqafoje mamin...

Morena Taraku ka dhënë sot një lajm të trishtë për humbjen e gjyshit të saj.Gjyshi i Morenës është ndarë nga jeta ditën e sotme...

Edhe Blerona Zeqirin po na e marrin turqit?

Genta Ismaili, Morena Taraku, Arbnora Ademaj, janë vetëm disa nga emrat e njohur që kanë “shtegëtuar” në Turqi.Ato, po jetojnë dhe veprojnë atje, e...

Morena Taraku tërheq vëmendjen me pozat atraktive

Morena Taraku është një ndër personazhet më të përfolura në showbizin shqiptar.Ndër të tjera ajo cilësohet edhe me jetën luksoze që bën.Ka kohë që...

Me foto para pasqyre Morena tregon format trupore

Morena Taraku është shumë aktive në rrjetet sociale.Ajo nuk heziton të sjell shumë momente nga përditshmëria e saj për përcjellësit në Instagram.Së fundmi ajo...

LAJMET MË TË LEXUARA