Web Analytics

Mot kryesisht me diell gjatë fundjavës, temperaturat shkojnë deri në 24 gradë

Botuar nga: InfoKosova

Të shtunën parashihet të mbajë mot kryesisht me diell.

Vranësira të pakta parashihen në relievin malor.

Temperaturat do të jenë në rritje në krahasim me ditët e fundit.

Të dielën mot i nxehtë dhe me temperatura të ngjashme.

Në pjesën e dytë të ditës parashihen vranësira të cilat vende-vende mund të sjellin riga të dobëta dhe të izoluara të shiut.

Gjatë këtyre dy ditëve do të fryjë erë nga drejtimi i jugperendimit me shpejtësi 1-5m/s.

Artikull i sponsorizuar

RRJETET SOCIALE

1,022,753FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
404AbonentëAbonohu

Të FUNDIT