Web Analytics

Mozzik baba për herë të dytë?!

Mozzik njihet si babai i Hanës, por disa fotografi që postoi la të kuptohet shumë.

Ai ndau  disa foto qe lan dyshime tek fansat.

Një karrocë për fëmijë binjak, një shishë për foshnje dhe disa këpucë të vogla për fëmijë që automatikisht mendimi shkon se mos Mozzik po behët baba së shpejti…

Kujtojmë se Mozzik dhe Loredana, janë ndarë dhe nuk kemi ndonjë informacion se nëse janë bashkuar apo kanë filluar lidhje të reja./kosovarja/

Shiko foton:

Nga rubrika