Web Analytics

“Natë më të keqe nuk paska!”, çfarë ndodhi me Romeon mbrëmjen e djeshme?

Botuar nga: InfoKosova

Teksa Romeo dhe Heidi mendojnë se janë në një televotim ‘kokë më kokë’ për t’u eleminuar nga shtëpia, nata e djeshme ka qenë shumë e vështirë pasi mendojnë se është nata e fundit në shtëpi bashkë.

Çifti beson se mbrëmjen e sotme gjatë prime-t, njëri prej tyre do të largohet.

Për këtë, Romeo është shprehur se e ka përjetuar shumë.

Romeo: Natë më të keqe nuk paska!

Kujtojmë se në fakt nuk do të ketë një eliminim mes Romeos dhe Heidit, por dyshja janë në një përballje kokë më kokë për banorin e parë që shkon në finale.

Shiko videon:

Të FUNDIT