Web Analytics

Ish-banorja e Big Brother Kosova i futet garës në “Ferma Vip”

Botuar nga: InfoKosova

Ish-banorja e Big Brother VIP Kosova 1, Himena i është future garës për çmimin e madh në “Ferma VIP”.

Ajo sot ka filluar të njoftohet edhe me konkurentët e tjerë të fermës.

“Unë kam lindur në vitin 1999 dhe në atë kohë ka qenë luftë.

Kishte mjekë të huaj dhe ishin dy doktoresha njëra nga ato e ka pasur emrin Izabela dhe tjetra Himena.

Mami donte Izabela, por daja Himena, dhe ngeli Himena”, tregoi ajo.

Të FUNDIT