Web Analytics

Ndahen Fero e Arbenita? Veprimi i çiftit që ngrit dyshime

Botuar nga: InfoKosova

Fero dhe Arbenita, janë njëri nga çiftet e preferuara të estradës.

Përtej kësaj ata së fundi ishin komentuar në media lidhur me disa “live” që bënin së bashku në “TikTok”.

Madje ata u bënë viralë pas një zënke para ndjekësve e që shihej reperi duke e gjuajtur modelen.

Duket se çifti kanë bërë një lëvizje së fundi, teksa nuk ndjekin më njëri-tjetrin në ‘Instagram’.

Nuk dihet nëse bëhet fjalë për ndonjë krizë në martesën e tyre.

Shiko fotot:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT