Web Analytics
E martë, 6 Qershor, 2023

Në dasmën e Luizit, Elvana zbulon datën e martesës së saj, do të ndodh shumë shpejtë

Elvana Gjata zbulon datën e martesës së saj, do të ndodh shumë shpejtë.

Këngëtarja Elvana Gjata e ka përdorur dozën e saj të humorit edhe në ceremoninë martesore të Luizit dhe Kiares.

Pasi i ka uruar dy të sapo martuarit, ka bërë një batutë.

“Edhe unë martohem me 22 qershor në stadium”.

Ndërkohë, Arbana ka sqaruar se fjala është për koncertin r këngëtares.

Të FUNDIT

Rrjetet Sociale

630,884FansaPëlqeje
28,141NdjekësitNdjek
999NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu