Web Analytics
BallinaSHOWBIZNëse ke këtë tatuazh Robert Berisha do lerë kokën pas teje

Nëse ke këtë tatuazh Robert Berisha do lerë kokën pas teje

Nora Istrefi ka patur tatuazh nje pis.toletë në krahë prej shumë vitesh tashmë.

Deri këtu nuk ka asgjë të keqe, derisa të njëjtin tatuazh një tjetër llojë pi.stolete ja pamë të dashurës së Robert Berishës, Lauretës.

Pra prisni pak! Ky tatuazh është një e përbashkët mes Lauretës e Norës, pra tatuazhi që i merr zemrën Robertit, ra goca doni të keni Robertin?

Shumë e thjeshtë, bëni një tatuazh të tillë dhe e kapët./kryefjala

 

 

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit