Një dhomë me lodra për fëmijët e Leartës

Learta Jakupi është ndër personazhet më të përfolura të shoëbizit.

Ajo është mjaft e targetuar nga mediat rozë dhe secili potim i saj merr vëmendjen e të gjithve.

Ajo së fundi ka ndarë një imazh në instastory në llogarinë e saj personale në Instagram.

Në të shihet vajza e saj e rrethuar me shumë lodra./InfoKosova/