Web Analytics

Një miss hyn në shtëpi si banore e re, reagon Ganiu: “Ja paska vlejt pritja” (Video)

Mbreme pjese e shtepise se Big Brother Vip Kosova u be nje banore e re.

Me të hyrë banorja më e re e shtëpisë së Big Brother VIP Kosova 2, Kaderi ka marrë vëmendje goxha të madhe nga banorët e tjerë.

Prej tyre që u shpreh më së shumti ishte Ganiu. Ai tha se më nuk ka nevojë të bëhen hyrje të tjera në shtëpi dhe se mjafton Kaderi.

Bile ai në një moment u shpreh: “Ja paska vlejt pritja”./Klankosova/

Shiko videon:

Nga rubrika