Web Analytics

Njihuni me banoren më të re të “Ferma VIP”, është kaq e bukur e atraktive

Botuar nga: InfoKosova

Pas një mbrëmjeje plot emocione në “Ferma VIP”, ku u largua Valeri, për të lënë vend për një anëtar të ri të ekipit, shtëpisë iu bashkua një figurë e re: Himena Sherifi.

Me largimin e Valerit, vendi në garë nuk u mbushi plotësisht, sepse ai do të vazhdojë të jetë pjesë e sfidës por ne nje ambient qe do qendroj vetem.

Por, për të plotësuar boshllëkun në shtëpi, u prezantua Himena, e cila tashmë është pjesë e ekipit.

Në një intervistë, Himena ndau disa mendime rreth përvojës së saj të re në fermë.

“Baby G më ka  pëlqyer si një person i veçantë, ndërsa ende nuk kam menduar me kë do të ketë përplasje më të mëdha”, tha ajo.

Me origjinë nga Kosova dhe një moshë prej 24 vitesh, Himena Sherifi fiton titullin e fermeres më të re në “Ferma VIP”.

Për marrëdhëniet dhe dinamikën e re të saj me banorët ekzistues, publiku do të mbetet në pritje për të parë se si do të zhvillohen ngjarjet në ditët në vijim në fermë.

Shiko videon:

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ferma VIP Albania (@fermavip.al)

Të FUNDIT