Web Analytics

Njomza e Shyhretes mahnit me format trupore në bikini nga pushimet

Njomza Martinaj është vajza e këngëtares së njohur Shyhrete Bheluli.

Ajo është grimere mjaft e njohur tek e cila grimohen shumë fytyra të njohura publike.

Pas mbarimit të sezonës së verës Njomza ka zgjedhur të pushoj me familjen.

Nga atje ajo ka publikuar foto ku shihet në pishinë e veshur me bikine dhe mahnit me format e trupit./InfoKosova/

Shiko foton:

Nga rubrika