Web Analytics
E enjte, 20 Qershor, 2024
23.7 C
Pristina

Noizy tregon arsyen pse e mbështeti Luiz Ejllin

Një mbrëmje pas finales së madhe është organizuar një ‘afterparty’ për të festuar me të gjithë ish-banorët dhe të ftuar të tjerë VIP.

Intervistat kanë qenë të shumta dhe Noizy nuk mund t’i shpëtonte disa pyetjeve.

Ke mbështetur Luizin pafund, çfarë do na thuash për këtë?

“Pak para shkëmbeva 2 muhabete me Luizin, e mbështeta se e ndjeva që ja vlen, ka sakrifikuar shumë për lojën është lojtari i vetëm që ka bërë çdo gjë për lojën, thash t’i japim pak mbështetje nga ana jonë e presim mund të bëjmë një bashkëpunim më vonë“, tha Luizi për Shqiperia live.

Nga rubrika